pshiologie

Psihologie si psihoterapie

Postata de ana1lia cu 13 ani in urma.

cum pot lua legatura cu un medic pshiholog cu care sa pot vb prin intermediul messengerului ?poate ma ajuta cineva.locuiesc intr-n orasel mic si nu exsista medic pshiolog.de fapt ar fi dar pe mine nu m-a ajutat cu nimic.

Raspunsuri (7)

Psih. Antonia - Carla Isacu

acum 13 ani

Buna ziua
Cabinetul nostru ofera si servicii de consiliere online (messenger sau e-mail). Este un serviciu dedicat persoanelor care din varii motive nu pot sau nu doresc sa participe la o sedinta fata in fata. Serviciul garanteaza confidentialitate totala. Pretul este de 50 RON/ sedinta de o ora, se achita in contul care va fi transmis pe e-mail persoanei interesate, de asemenea semnandu-se un contract pentru prestarea acestor servicii.
Daca sunteti interesata, ma puteti contacta la tel. 0723.248.708 sau pe e-mail la [email protected].
Cu stima,
Psih. Antonia Isacu

ana1lia

acum 13 ani

doamna Antonia Isacu,v-as ruga sa nu va suparati pe mine,dar eu nu locuiesc in bucuresti si sincer mi se pare o suma destul de mare,ac***a in vedere k nici macar nu stiti exact ce e cu mine.Oricum va multumesc frumos pt. amabilitate dar prefer sa gasesc alte solutii pt a ma ajuta si sigur unica solutie care o am e sa nu mai cer ajutorul nimanui.

kalash2011

acum 13 ani

BRAVO

ana1lia

acum 13 ani

Adik am dreptate,kalash2011?;))

kalash2011

acum 13 ani

DA CRED EU.

danyel_panzar

acum 13 ani

ai foarte mare dreptate...asa am vrut si eu...dar vad ca sa poti fii ajutat doar cu sfaturi iti trebuiesc bani...ce lume....

danyel_panzar

acum 13 ani

ne ac***a bani...atunci ce se intampla...mori...in ziua de azi vad ca totul se plateste...te lasa sa mori...