o intrebare

Psihologie si psihoterapie

Postata de jackelina cu 12 ani in urma.

buna seara. Am 23 de ani,am si eu o intrebare. de fel sunt o persoana optimsta,zambitoare, glumeata dar de la vreme cam de 2 luni am niste probleme legate de comportamentul meu. nu ma mai recunosc...sunt trista tot timpul, visez urat in fiecare seara si vb in somn, ma ridic din pat , sunt tot timpul nervoasa ma cert zilnic cu sotul meu, mai mereu sunt incruntata, am ganduri sa ma sinucid , ma ia ameteli, am scazut in greutate, dorm ft mult simt o schimbare brusca.eu sunt plecata in spania si nu lucrez stau acasa, la cativa km de sat si sunt un pic izolata de lume sa fie de la faptul ca stau tot timpul acasa, ca nu comunic cu oamenii ? am intrat intr-o depresie, tb sa iau pastile ce imi recomndati?va multumesc din suflet..o seara buna

Raspunsuri (3)

Buna Jackie

acum 12 ani

scrie-mi te rog un email pe yahoo la "***" caci te pot ajuta.

jackelina

acum 12 ani

buna seara dar cine sunteti?ast rasp

jackelina

acum 12 ani

buna seara dar cine sunteti?ast rasp