nu stiu ce mi se intampla?

Psihologie si psihoterapie

Postata de tatiana ioana cu 12 ani in urma.

Buna, ma numesc Ioana si am 22 de ani.Sunt tare ingrijorata ca de ceva vreme daca sunt trezita din somn pe dimineata nu imi amintesc nimic, de exemplu de multe ori m-a sunat prietenul meu seara dupa ce adormisem cam la o ora , vorbesc cu el si cate 10 minute , dar pe dimineata nu imi amintesc nimic.Oare ce mi se intampla?Ar fi ncesar ceva tratament?

Raspunsuri (5)

Nu e sanatos

acum 12 ani

Nu e sanatos si este egoist ca cineva sa te scoale din somn cu telefonul. Iti recomand sa inchizi telefonul cand te culci si sa.-i spui "prietenului" tau, daca te iubeste sa nu te mai sune la astfel de ore.
Intrebarea corecta ar fi fost "de ce am un prieten atat de egoist ca ma scoala din somn" ?

tatiana ioana

acum 12 ani

Imi cer scuze, n-ati inteles, nu am fost sunata dintr-un motiv egoist, nici vorba. Primul telefon a fost din gresala, pe urma l-am rugat eu sa ma sune sa vad daca imi amintesc.Deci am un prieten ce si l-ar dori toate femeile din lumea asta!!!

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

ar fi bine ca pe timpul perioadei de somn sa va asigurati un climat linistit, fara elemente ce va pot disturba .

tatiana ioana

acum 12 ani

Inteleg ce spuneti si va respect sfatul, doar ca pe mine ma ingrijoreaza de ce nu imi amintesc nimic, la fel de bine pot sa fac si alte lucruri fara sa-mi amintesc, acest lucru ma ingrijoreaza pe mine, nici vorba altceva,

acum 12 ani

Fa-ti un control neurologic.