niciodata nu primesc raspunsul la timp!!!

Psihologie si psihoterapie

Postata de cristina179112741 cu 15 ani in urma.

aici scrie k se primeste raspuns la fisele pe care le trimit in 72 de ore...insa eu am trimis aprox.6fise si mereu am primit raspunsul dupa 5-8zile....daca sunteti fff.aglomereti schimbati timpul de asteptare k nu e nicio problema k sa nu mai astepte omul degeaba

Raspunsuri (4)

andrei178

acum 15 ani

Pana pe 5 ianuarie am inteles ca nu se mai trimit raspunsuri de la medici, sunt in pauza de sarbatori...

vlad26

acum 15 ani

Medicii sunt oricum persoane ocupate care fac garzi, au urgente, etc. Banuiesc ca numarul pacientilor care solicita consultatii si completeaza fise medicale este foarte mare (doar tu ai completat 6 fise medicale). Daca ar fi fost un serviciu contra-cost probabil ca nu s-ar fi depasit timpul promis. Pe de alta parte, oricine are intr-adevar o urgenta n-ar trebui sa astepte raspunsul online ci sa mearga la consult direct, la spital sau la cabinetul medical.

cristina179112741

acum 15 ani

normal k pt o urgenta nu as astepta aici, numai k daca nu pot da raspunsul in cat timp zic ei sa schimbe la 72de ore la mai mult k sa stiu dupa cat timp sa ma uit daca am primit vreun raspuns

acum 15 ani

Buna,

Cand vei primi raspunsul vei fi anuntata pe mail; nu trebuie sa-ti verifici in permanenta contul.
Si eu am completat ceva fise medicale de cand sunt membra a site-ului.
La unele fise am primit raspunsul in cateva ore ceea ce m-a impresionat placut, iar la altele mai grau.
Daca ai trimis la ginecologie, e posibil sa primesti mai greu raspuns. Banuiesc ca e o specialitate solicitata.
Dar totusi, eu zic ca nu are rost sa ne suparam, deoarece eu mereu am prmit raspunsuri..si...in ziua de azi unde mai gasesti tu medici care sa-ti acorde macar 1 minut fara sa-i platesti??
Numai bine si sper sa-ti rezolvi problema de sanatate!