Mihaila stefania cum pot sa scap de gero?

Psihologie si psihoterapie

Postata de Mihaila stefania am o întrebare gerodormul afectează fertilitatea va rog sa îmi răspundeți cu un an in urma.

Am o întrebare gerodormul afectează fertilitatea va rog sa îmi răspundeți mulțumesc anticipat. Și cum pot sa scapt de a mai lua gerodorm îmi este frica sa nu fac sevraj. Mihaila Stefania ma numesc.

Raspunsuri (1)

Psih. Stefania Budacu

acum un an

Bună ziua! Vă recomand să vă adresați unui psihoterapeut specializat în psihoterapie cognitiv comportamentala, care să facă și hipnoză. În acest fel veți înțelege cauzele insomniilor si veți căpăta deprinderi de a face față stresului acum și pe viitor. Toate cele bune!