In cat timp se primesc raspunsul?

Psihologie si psihoterapie

Postata de CMihai cu 14 ani in urma.

Am facut si eu un consult medical gratuit, au trecut 5 zile si nu am primit nimic, pe site zice ca in maxim 72 ore. Am mai facut consultatii si in maxim 2 zile sa raspuns. Este posibil sa nu-mi raspunda deloc?

Raspunsuri (8)

gaby

acum 14 ani

se intampla asa am patit si eu nu mi-a trimis raspuns o data sau poate au prea multe cazuri si mai intarzie

Adrienne

acum 14 ani

Medicii de pe acest site au alte locuri de munca si fac acest serviciu in regim de voluntariat. Asa ca, pana la urma vei primi raspus, plus ca sunt si la ei sarbatorile.........nu ??????

gaby

acum 14 ani

plavix depinde cat ti-a zis doctoru. se poate sa-l iei un an sau un an jumate,sortis e pt scaderea colesterolului,probabil ai avut aterom pe una din artere coronare ,de aceea ai facut si infarct,aspirina la fel trebuie luata in combinatie cu plavix pt subtierea sangelui si betaloc pt. tensiune,IN NICI UN CAZ NU TREBUIE SA INTRERUPI tratamentul de capul tau. stare de voma poti sa ai si daca ai tensiune mare sau multe alte cauze nu neaparat de la acest tratament .Tratamentul este unu normal pt toti pacientii care au facut infarct,nu neaparat ca al tau e mai grav.pe langa tratament trebuie sa urmezi si o dieta fara grasimi saturate ,fara tigari deloc,mers pe jos si sanatate sa-ti dea dumnezeu

gaby

acum 14 ani

scuze era pt in alta parte nu stiu de ce mia cerut aici sa-l rimit

CMihai

acum 14 ani

Ai gresit topicu gaby.

gaby

acum 14 ani

eram pe doua topicuri de aceea am gresit.am zis si scuze

CMihai

acum 14 ani

Nu e nici o problema.

Echipa SfatulMedicului.ro

acum 14 ani

Buna ziua,

Intrucat consultatiile medicale sunt gratuite medicii sunt asaltati cu foarte multe cazuri medicale si nu reusesc sa se incadreze in timpul promis. Ne cerem scuze pentru acest inconvenient, dar veti primi cu siguranta raspuns de la medic.

Va dorim Sanatate,
Echipa Sfatulmedicului.ro