EFECTE ADVERSE MEDICAMENTE

Psihologie si psihoterapie

Postata de MARIA34 cu 13 ani in urma.

BUNA ZIUA!
IN URMA CU 7 ANI , FIUL MEU A LUAT "FEVARIN" SI A RAMAS CU UN TREMOR.
AM CITIT IN PROSPECTUL MEDICAMENTULUI CA NU ARE ANTIDOT.
AS VREA SA STIU DACA ATI MAI AVUT SI ALTE CAZURI ASEMANATOARE SI DACA AR PUTEA FI INDEPARTAT ACEST SIMPTOM.
VA MULTUMESC!
MARIA B.

Raspunsuri (3)

Psih. Antonia - Carla Isacu

acum 13 ani

Consultati un medic psihiatru - vi-l recomand pe dr. Isacu Silviu tel. 0746064754. Sanatate!

Ionescu

acum 13 ani

Exista remedii homeopate care pot antidota efectului acestui medicament (si al oricarui medicament.)
Consultati un medic homeopat cu experienta.

Maria

acum 7 ani

Buna ziua si eu iau frontin si faverin dupa vreo doua ore dupa administrare ma iau niste amorteli in maini si picioare parca ma arde ceva,asi vrea sa stiu sa le mai iau sau sa renunt la faveri le iau de 2 zile,doamna doctor de familie mia spus ca am circulstoa sp***a de aceea am simptomele astea va rog sa-mi dati un raspuns