Efecte adverse anestezie totala ?

Psihologie si psihoterapie

Postata de Andrei1991ttt cu 11 ani in urma.

Femeie, 43 de ani, operata de hernie de disc ~1 aug ''12
Este posibil, dupa operatia de hernie de disc ( dupa 4 luni) ca efectele anesteziei sa duca la anxietate?
Apar senzatii de moleseala, lipsa poftei de mancare, lipsa chefului de a face ceva, greata, vise urate.

Mentionez ca operatia in sine a decurs bine,au fost facute investigatii la ficat, fiere(nu sunt proble);
apar aceste efecte secundare dar nu in permanenta, sunt si zile bune dar si zile proaste, cele din urma fiind mai numeroase.

Raspunsuri (1)

Aurel Bizoi

acum 11 ani

Buna seara,

Este foarte posibil. Eu am patit-o anul trecut, cand am facut o operatie de colecist.
Am rezolvat problema cu produse naturiste de la Tiens: Super calciu nutritiv si Ican.
Pentru mai multe detalii ma puteti contacta la adresa de e-mail [email protected]
Sanatate si numai bine.

Aurel Bizoi