Dorm prea mult

Psihologie si psihoterapie

Postata de IXandra cu 11 ani in urma.

Buna ziua,

Sunt foarte ingrijorata pentru ca dorm foarte mult. Cum ajung acasa si ma pun in pat, adorm. As putea adormi foarte repede oricand, oricum, oriunde.

De la un timp simt ca ma obosesc psihic repede si nu cred ca e in regula deloc. Am pus aceste fapte pe seama faptului ca fumez de vreo 4 ani si ma gandeam ca de aia simt ca ma obosesc repede, desi am 23 ani.

Oare carui specialist sa ma adresez?

Sufar de vreo boala?

Raspunsuri (2)

Dr. Cranta Ali

acum 11 ani

Ar fi necesar sa consultati un medic endocrinolog si un pneumolog specializat in somnologie

Claudia (terapeut medicina alternativa)

acum 11 ani

E posibil sa fie ori o problema energetica, adica sa fi avut vreo perioada mai intensa de teama si nesiguranta si sa va fi descarcat energetic sau poate fi o suprasolicitare a corpului sau o toxifiere mai mare in corp si ficatul sau bila sa fie mai lenese. Pentru alte informatii... sau eventuale terapii neinvazive puteti apela la [email protected] sau tel 0747603579 sau str. Vasile Lascar 42-44