De ce romanii nu cer ajutor de la psiholog?

Psihologie si psihoterapie

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

sunt o mama singura de 38 ani cu un baiat de 12 ani.lucrez in strainatate si am purtat baiatul cu mine aici si face scoala.problema e ca eu am crezut ca aceasta e solutia cea mai buna in schimb nu e pentru ca baiatului meu nu-i place

Raspunsuri (1)

Florian Alex

acum 15 ani

Nicoleta, ce nu-i place baiatului tau...? Sa mearga la scoala in strainatate sau deja merge la un psiholog si nu-i place modul in care se desfasoara sedintele cu el?