cum sa procedez?

Psihologie si psihoterapie

Postata de ana marta cu 13 ani in urma.

buna ziua.ma numesc marta si as avea nevoie de un sfat.,sunt o fumatoare inraita,si nici nu am vointa sa ma las de fumat,mi-as dori acest lucru dar nu stiu cum,poate exista si ceva medicamente?

Raspunsuri (5)

Psih. Alina Ionescu

acum 13 ani

Ai citit cartea "In sfarsit, nefumator", de Allen Carr?

ana marta

acum 13 ani

multumesc ptr. raspuns.nu am citit cartea dar am so citesc cat mai repede posibil.

acum 13 ani

Medicamente exista dar daca nu ai vointa nu cred ca vei reusii nici cu acestea sa te lasi.
Uite aici o discutie intre cei care au reusit sa se lase sau incearca //sfatulmedicului.ro/comunitate/fumatul-si-efectele-acestuia/dupa-ce-m-am-lasat-de-fumat_22200

ana marta

acum 13 ani

multumesc de sfat.

colnago

acum 13 ani

Iti pot trimite cartea respectiva, daca doresti, scrie-mi la [email protected]