ce sa fac?

Psihologie si psihoterapie

Postata de lumi top cu 9 ani in urma.

baiatul meu s-a despartit de prietena lui dupa 6 ani de relatie, acum el crede ca ea ii face rau de la distanta, ca i-a dat mercur,ca e extrateresta ,ca ii citeste gandurile, nu stiu ce sa fac sa-l conving ca e bolnav sa mergem la medic.

Raspunsuri (5)

yuri boyka

acum 9 ani

de ce sufera baiatul dvs?ce varsta are?de ce s a despartit de prietena lui?va rog sa dati mai multe detalii.multumesc

Psihoterapeut Roxana Patrascu

acum 9 ani

Inteleg ca va este foarte greu si sunteti speriata! Intr-un episod de delir puteti suna la salvare. Daca este vorba de psihoza, medicii il vor interna (probabil la spitalul Obregia) si va primi un tratament adecvat.

Multa sanatate!
Psih. Roxana Pătrașcu
Telefon: 0721.349.765
Mail: [email protected]

Website: www.psihoutil.ro

lumi.top

acum 9 ani

multumesc din suflet pentru sfatul dumneavoastra.

Psihoterapeut Roxana Patrascu

acum 9 ani

Cu multa caldura!

Psih. Roxana Pătrașcu
Telefon: 0721.349.765
Mail: [email protected]

Website: www.psihoutil.ro

Psihoterapeut Roxana Patrascu

acum 9 ani

Cu multa caldura!

Psih. Roxana Pătrașcu
Telefon: 0721.349.765
Mail: [email protected]

Website: www.psihoutil.ro