ce ar trebui sa fac?

Psihologie si psihoterapie

Postata de Cristiano1989 cu 11 ani in urma.

buna ziua!am un frate care are 18 ani si se masturbeaza de 6 ani...problema nu este ca se masturbeaza, dupa cum chiar el mi-a spus, ci faptul ca in ultima vreme in timp ce se masturbeaza isi introduce obiecte in fund:(....ce ar trebui sa fac, ac***a in vedere ca el vrea sa scape de masturbare, si in plus ii este frica ca va deveni gay, lucru pe care nu il afirma ca nu vrea ?

Raspunsuri (1)

camy_sad

acum 11 ani

poate ar trebuii sa incerce o femeie, doar asa isi da seama ce vrea.