CABINETE SI ADRESE DE PSIHOTERAPRUTI IN RM.VALCEA?

Psihologie si psihoterapie

Postata de annemarie156806 cu 14 ani in urma.

BUNA!AS VREA SA-MI SPUNETI DACA STITI,NISTE ADRESE ALE UNOR PSIHOTERAPEUTI DIN RM.VALCEA.
AM MARE NEVOIE.MULTUMESC!

Raspunsuri (7)

Blair

acum 12 ani

Buna, ai gasit cumva un psiholog bun? Si eu as avea nevoie. Mersi!

Alexandru

acum 10 ani

Am gasit un cabinet de psihoterapie situat in centrul orasului, psihoterapeut Rata Dana, telefon: 0763654735.

George si Lavinia

acum 12 ani

Vezi la Cabinet psihologic Vega si Asociatii. Domnul Iulian este extraordinar. Am apelat la el atat eu cat si sotia mea. cred ca o sa-ti placa. Excelente sedinte de psihoterapie

uite aici link-ul cu datele de contact
www.cabinetulpsihologic.webs.com

sau telefon

Ileana

acum 12 ani

Asta e numarul psihologului meu din Ramnicu Valcea 0763881643

Restul .....te las pe tine sa vezi cum este!

Obligatoriu suna inainte de a merge la cabinet.

Andreia

acum 11 ani

As vrea un psiholog bun din rm valcea

dana

acum 10 ani

Daca cauti pe cineva cu experienta indelungata in psihoterapie iti recomand pe doamna Doina Marcu- tel. 0766682473- o gasesti la policlinica cu plata din Rm-Valcea

Florin

acum 9 ani

Eu am lucrat cateva luni cu dr.Corneliu Diaconescu, este psihoterapeut si medic de formatie, ceea ce pt mine a fost un avantaj.Am intrerupt din motive obiective, insa voi relua.Merita, este destul de diferit fata de ce am mai intalnit pana acum, chiar te ajuta sa treci peste problema, am inteles multe in relatia mea de familie.Are si un sait:www.psihoterapievalcea.ro