BUNA!

Psihologie si psihoterapie

Postata de ionela283 cu 15 ani in urma.

CE AS PUTEA FACE SA NU MAI AM STARI EMOTIONALE?

Raspunsuri (4)

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Buna Iuly
Am inteles ca extractul din plante (tei, paducel, smochin) are actiuni benefice asupra mintii si psihicului, fiind eficient pentru combaterea diferitelor stari emotionale.
Numai bine

simona166117244

acum 15 ani

Ne poti detalia? Ce stari emotionale, in ce conditii??

mariana3463973

acum 15 ani

cel mai bun remediu impotriva emotiilor puternice este "sedativ pc".este un medicament homeopatic si trebuie sa il iei cateva zile pentru a avea efectul scontat.il poti folosi cu cateva zile inainte de examene sau atunci cand sti ca organismul tau reactioneaza exagerat la factorii de stres.te ajuta sa ai si un somn bun si nu are efecte secundare.

mariana141135892

acum 15 ani

Cred ca si homeopatele trebuie administrate sub indrumarea unui medic