Buna ziua

Psihologie si psihoterapie

Postata de ioana001 cu 12 ani in urma.

Am doar 16 iar de ceva vreme am luat o decizie in legatura cu facultatea pe care vreau sa o urmez. As dori facultatea de psihologie si vreau un sfat in legatura cu asta daca e o alegere buna si ceva care sa imi intareasca dorinta.:D Vreau aceasta meserie de psiholog deoarece consider ca stiu sa ii ascult pe cei din jur si sa ii sfatuiesc cand e nevoie si cred ca mi-ar placea sa ma ocup cu asta. Multumesc frumos.

Raspunsuri (4)

Liviu

acum 12 ani

Buna, Ioana!

Imi place. Tot asa am inceput si eu: odata hotararea luata, am ezitat indelung :)
Acum sunt licentiat in psihologie.

ioana001

acum 12 ani

Dar din cate am inteles eu.. e cam greu :-? :D Ce-mi poti zice de acolo, ce ti-a placut ?:D

Liviu

acum 12 ani

DA, e "cam greu"... DAR mi-e teama ca daca-ti zic ce mi-a placut acolo, vei continua si tu cu un alt "Da... dar...", si tot asa. Pentru ca imi imaginez ca e ceva ce nu imi spui :)
De fapt, ce eviti acum?
(mi-ar placea daca ai fi dispusa sa reflectezi la aceasta intrebare)

buna

acum 12 ani

Buna ziua am facut sex cu prietena in ultima zi de menstruatie neprotejat dupa ce sa terminat menstruatia am ma facut sex a3a zi dupa menstruatie dupa ce am terminat de facut a durat 5 minute seara a aparut o pata maro si dimineata dupaia am bagat degetu in vagin dupa 2-3 ore iara a venit o pata maro dupa 2 zile iam pus iarasi degetu in vagin si cand a mers acasa a vazut sange rosu nu maro pe chilot ce poate fi:(((ajutor sanu fie sarcina Multumesc mult