Am o problema ?

Psihologie si psihoterapie

Postata de Utilizator11565964849 cu 4 ani in urma.

Buna ziua ma numesc Maya.Am o problema cu somnul de 1 an nu pot dormi noaptea,am pierderi de memorie,dureri de cap ,ameteli,stare de nervi.Ps Va spun pe scurt viata mea .La 8 ani am fost violata si la 13 ani si jumatate am fost secrestrata si dusa la p***atutie.dar ma ajutat dumnezeu si am scapat la 17ani si jumatate.acum am 29 de ani am familia mea si muncesc normal la curatenie .dar de anu trecut nu mai stiu cine sunt nu mai recunosc.

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.

Psih. Stefania Budacu

acum 4 ani

Buna ziua, va recomand psihoterapie cognitiv-comportamentala! Exista fundatii care ofera gratuit suport in astfel de conditii.
Sanatate si toate cele bune!