ajutor va rog

Psihologie si psihoterapie

Postata de all3xxxu cu 12 ani in urma.

buna. ma numesc alex si de curand m-am certat cu prietena foarte rau. am facut cateva gafe mounmentale totul terminandu-se acuzand-o ca m-a mintit. am realizat prea tarziu ca ea de fapt spusese adevarul. am incercat sa o fac sa se intoarca la mine. dar ea a spus ca nu mai vrea sa ma mai vada. cand ne-am despartit ultima oara i se citea in privire ca ii pare rau ca plec. de cand ne-am certat nu mai sunt acelasi. am slabit 9 kg intr-o saptamana iar de mancare nici nu imi vine sa ma ating. tot timpul ma gandesc la ea. orice asi face numai ea este in mintea mea. parinti ei au zis sa o las mai moale o saptamana doua, cu promisiunea ca se v-a rezolva totul de la sine imi vine sa o sun si sa ii dau mesaje tot timpul. chiar nu mai stiu ce sa fac. Ajutor, va rog!

Raspunsuri (1)

ioana_girl

acum 12 ani

Pai eu zic ca ar trebui sa mai vorbesti cu ea,sa ii explici ca ti la ea,ca e totul pentru tine.Iar daca nu merge nu ai ce face va trebui sa renunti...mai sunt fete pe lumea asta...intradevar este greu,dar timpul vindeca totul!!!