sotul meu fura

Psihologia cuplului

Postata de eupiti cu 10 ani in urma.

sotul meu fura

Raspunsuri (3)

Victoras

acum 10 ani

E cleptoman? La psihiatru cu el!!! E chiar hot, anunta politia nu intra pe site-ul medical!!!

victoras

acum 10 ani

Si nu vad nicaieri un semn de intrebare!!! Deci care e intrebarea ca, din ce vad scris e doar o CONSTATARE ??!!!

Ionut

acum 10 ani

Fura si tu cu el ! fii neindemanatica , sa va prinda , fa`l de ras daca vrei sa`l salvezi (Nu o sa intrati la puscarie) dar o sa`l sperie .. si poate asa v-a scapa de boala asta! Alta solutie nu exista , psihologii iti pot da rezultate pentru scurt timp!