M-a inselat......

Psihologia cuplului

Postata de unbaiat30 cu 11 ani in urma.

Anul trecut pe vremea asta am postat prima data legat de probemele ce le aveam cu sotia si anume gasisem o discutie mai mult decat incitanta intre ea si un fost,de atunci nu am mai avut incredere in ea dar neac***a dovezi am stat linistit asteptand sa greseasca. De curand ceea ce am banuit dintotdeauna s-a dovedit a fi adevarat si mi-a recunoscut, am hotarat sa pun punct relatiei pe loc si implicit si casniciei,nu sunt copii la mijloc si nimic de impartit(bunuri comune)consider ca am facut cea mai buna alegere deoarece ea nu mai reprezinta nimic pt mine din momentul cand mi-a recunoscut .De mentionat ca am fost impreuna timp de 9 ani lucru care nu a contat prea mult pt ea,faptul este consumat ,nu sunt adeptul prieteniilor de dupa mariaj pur si simplu nu vreau sa o mai vad niciodata ,o dispretuiesc total. Eu de fapt nu vreau sa intreb nimic ,am simtit nevoia sa spun asta pe forum.

Raspunsuri (5)

Deea2012

acum 11 ani

Felicitari ca ai avut curajul sa pui punct si sa incepi o viata noua. Sincer vorbind, ma gandeam, ca doar barbatii inseala dar se pare ca nu... Asta este femei mai sunt.Este bine ca nu aveti copii impreuna.

unbaiat30

acum 11 ani

multumesc

antigoni

acum 11 ani

Bravo tie! Ai avut inima sa stai si sa astepti sa greseasca...altul ii facea vant de atunci.

unbaiat30

acum 11 ani

Mersi

z123338aaa

acum 11 ani

Cand citesc problemele legate de tradare ma ingrozesc pentru ca si eu am o relatie de aproape 10 ani si realizez tot mai mult ca si dupa ani lungi de trait impreuna infidelitatea apare mereu. Fiind femeie pot sa-ti spun ca eu mi''as insela iubitul doar daca ar faceo el inainte. M''as simti plina de ura si probabil asta ar fi unicul motiv care ar da moralul meu la o parte si m''ar impinge spre dormitorul altui barbat.