iubire

Psihologia cuplului

Postata de ilasion cu 16 ani in urma.

buna ziua!crede_ti ca daca nu suntem aproape unul de altul zi dezi si ne vedem doar 2zile pe saptamana asta ar putea sa ne faca sa ne racim unu de altu?

Raspunsuri (4)

ilasion

acum 16 ani

buna ziua!crede_ti ca daca nu suntem aproape unul de altul zi dezi si ne vedem doar 2zile pe saptamana asta ar putea sa ne faca sa ne racim unu de altu?

acum 16 ani

dar ce va tine departe unul de altul?

acum 16 ani

eu si prietenul meu stam amandoi in bucuresti si ne vedem ca tot de doua ori pe sapt. nu mi se pare chiar atat de grav..oricum nu o sa fie la infinit asa deoarece planuim sa ne mutam impreuna.. presupun ca si la tine este o situatie temporara ..

florentina306

acum 15 ani

fetelor,sa va spun ceva ,atunci cind suntem indragostite ne dorim sa stam cit mai mult cu cel cu care suntem dar,dupa ce ne mutam impreuna ne dam seama ca de fapt nu e chiar asa de roz viata in doi ,in acceasi casa ,de ce ?e mult de spus si nu toate o sa ma intelegeti decit dupa mult timp......dar totul depinde de cei doi ,daca lasa sa intervina monotonia si chestia aia cu toata ziua birou pat ,birou pat s-a dus totul din dragoste ...deci atentie mare nu lasati sa va invinga stresul,problemele de zi cu zi ,lasatile la usa cind intrati in casa,.BAFTA