fire de par sub piele

Psihologia cuplului

Postata de Satalan cu 16 ani in urma.

Buna ziua.De vreo 3 ani a inceput sa-mi creasca fire de par sub piele pe picioare.Nu stiu ce sa ma mai fac,nu mai port fuste, iar mai nou a inceput sa-mi creasca astfel de fire in jurul buricului,acestea chir m-au disperat.sunt plina de cicatrici lasate de aceste fire

Raspunsuri (3)

Satalan

acum 16 ani

Buna ziua.De vreo 3 ani a inceput sa-mi creasca fire de par sub piele pe picioare.Nu stiu ce sa ma mai fac,nu mai port fuste, iar mai nou a inceput sa-mi creasca astfel de fire in jurul buricului,acestea chir m-au disperat.sunt plina de cicatrici lasate de aceste fire

Baluta

acum 16 ani

buna.fetelor eu va sfatuiesc sa nu mai folositi nici epilator si nici ceara pentru ca pot cauza multe neplaceri chiar si noduli foarte durerosi putanduse ajunge si la interventii chirurgicale.folositi bigurile si aparatele de ras pt femei.sanatate

maria

acum 14 ani

din cauza epilatorului folosit prea des incearca sa te epilezi cu crema de la farmec e foarte benefica si nu doare