cuplu

Psihologia cuplului

Postata de fagarasanu cu 7 ani in urma.

doresc sa stau de vorba cu un doctor psiholog online...cum se procedeaza?

Raspunsuri (2)

Psih. Daniela Dumitru

acum 7 ani

Buna ziua. Sunt psiholog-psihoterapeut Daniela Dumitru. Ma puteti contacta pe adresa de e-mail [email protected] pentru a îmi da câteva detalii despre problema dvs si a-mi spune cand puteti intra online.

Dr Rares Ignat

acum 7 ani

1. Solicitati prin email o programare specificand cateva zile/interval orare preferate si numarul de telefon
2. Primiti o confirmare de disponibilitate si un contract ce urmeaza sa-l completati cu datele dvs si numarul sesiunilor dorite
3. Transmiteti contractul completat prin email si achitati online suma corespunzatoare numarului de sesiuni dorite -
4. La data si ora programata, apelati adresa Skype pentru a incepe sesiunea. De luat in considerare: calitate conexiunii dvs la internet este un aspect important.

Gasiti aici datele mele
http://psihoterapiefamilie.ro/contact.php

Dr Rares Ignat
psihoterapie pentru depasirea obstacolelor din viata