capul

Psihologia cuplului

Postata de SILVIA3118898 cu 13 ani in urma.

va rog mult ajutati ma ,de 5 luni a inceput sa mi miroasa capulingrozitor ma spal la cap in fiecare seara dar degeaba nu stiu ce sa m ai fac ,intradevar fumez dar fumez de 20 de ani ,va rog ajutati ma ca imi este rusine sa m ai dorm langa sot sau in transportul in comun miroase a caine mort

Raspunsuri (2)

ina

acum 13 ani

ar fi bine sa mergi la un specialist in endocrinologie

Psih.dr.Gabriela Marin

acum 13 ani

Sau mai bine la un medic dermatolog... Iti va face toate testele si iti va putea prescrie tratamentul adecvat.
Succes!