calmare

Psihologia cuplului

Postata de cristyella cu 10 ani in urma.

cand vorbesc cu un baiat (indiferent daca care imi placede e sau nu),incep sa devin agitata,si rad mai mult decat o fac in mod normal.exista vreo solutie pentru asta?multumesc mult

Raspunsuri (1)

al

acum 10 ani

pai asta inseamna ca nu prea ai avut de-a face cu baietii. si esti emotionata. si iti disimulezi starea razand exagerat. incearca sa iti invingi emotiile. sa fii ceva mai linistita. nepasatoare si mai critica cu celalalt. asta se invata in timp... :) bea un ceai de tei daca te ajuta