buna seara

Psihologia cuplului

Postata de atena0 cu 9 ani in urma.

am o relatie de o luna cu un barbat de 45 ani eu am 40 vrem sa ne casatorim dar mama si sora nu il plac pe barbatul acesta mie teama sa nul pierd .ce pot face?

Raspunsuri (1)

vasilep

acum 9 ani

1) Le spui sa iti aleaga ele un barbat.
2) Incepi sa umbli cu alti pana gasesti unul pe care il plac
3) Te casatoresti cu el si daca nu le convine, lasa-i sa te renege. Inseamna ca nu insemni mare lucru pentru ei.