am rugamintea sa ma ajutati

Psihologia cuplului

Postata de cristianflorin93 cu 11 ani in urma.

am o problema cu parintii care nu ma inteleg ce as avea de facut?

Raspunsuri (3)

Liviu

acum 11 ani

Pai, care-s alternativele?

(asta doar TU poti sa stii;
din cat ai scris aici , noi
n-avem cum sa ghicim.
:l

cristianflorin93

acum 11 ani

Ma numesc Florin si am 20 de ani,sunt la Facultate in Cluj Napoca.Am o prietena de 19 ani,ea ma iubeste foarte mult si tinem mult unu la altu.Problema e ca parintii mei se leaga de mine ca nu le convine anumite lucruri,de exemplu daca vreau sa ma duc la prietena mea la sfarsit de saptamana sa petrecem impreuna macar 2 zile,nu le convine si mai degraba ma duce la bunica numa sa nu ma intalnesc cu ea.Problema nu cred ca ii cu prietena mea fiindca pana acuma cate prietene am avut cu totii au facut la fel.Prietena mea crede ca cu ea au ceva problema ii foarte suparata de asta.Parintii mei se comporta cu mine ca si cum as avea 5 ani.Va rog sa ma ajutati,nu mai stiu cum sa ma comport cu ele,nicicum nu e bine :( ajutatima va rog cu un sfat ! va multumesc !

cristianflorin93

acum 11 ani

Ma numesc Florin si am 20 de ani,sunt la Facultate in Cluj Napoca.Am o prietena de 19 ani,ea ma iubeste foarte mult si tinem mult unu la altu.Problema e ca parintii mei se leaga de mine ca nu le convine anumite lucruri,de exemplu daca vreau sa ma duc la prietena mea la sfarsit de saptamana sa petrecem impreuna macar 2 zile,nu le convine si mai degraba ma duce la bunica numa sa nu ma intalnesc cu ea.Problema nu cred ca ii cu prietena mea fiindca pana acuma cate prietene am avut cu totii au facut la fel.Prietena mea crede ca cu ea au ceva problema ii foarte suparata de asta.Parintii mei se comporta cu mine ca si cum as avea 5 ani.Va rog sa ma ajutati,nu mai stiu cum sa ma comport cu ele,nicicum nu e bine :( ajutatima va rog cu un sfat ! va multumesc !