Am o problema cu "overthinking-ul". Ajutor, va rog?

Psihologia cuplului

Postata de Utilizator11549613639 cu 5 ani in urma.

Creierul meu face prea multe ganduri in ceea ce priveste ORICE. De aceea mi-e frica de înălțimi, fiindca imi vin multe multe scenarii in minte si ma sperie. Asta nu doar in acest domeniu, dar in toate. Nu stiu daca este o problema reala sau nu, dar pentru mine chiar este. Ajutor va rog?

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Fobiile/fobiile_76