Am nevoie de o parere specializata...

Psihologia cuplului

Postata de lisette cu 11 ani in urma.

Buna seara...Sunt cu psihicul la pamant....am nevoie de ajutor....scriu asta in speranta ca voi ajunge la o concluzie.Am avut o relatie de 7 ani de zile....am fost tradata iar acum imi doresc sa refacem lucrurile el a inteles greseala si incearca sa faca tot posibilul.
nu mai am incredere in el si incercam sa refacem asta...dar simt ca nu pot...oricat ne-am stradui...cum sa fac asta...imi doresc din tot sufletul sa pot sa am iar incredere in el...Multumesc mult..

Raspunsuri (3)

mos craciun

acum 11 ani

http://www.youtube.com/watch?v=DK1A9wE9Cjk

marrydarie

acum 11 ani

esti sigura ca vrei sa mai fii cu el daca nu poti uita ceea ce ti-a facut,,,,tradarea nu este un lucru simplu,,o va face din nou de cate ori va avea ocazia,,,,,,

lisette

acum 11 ani

eu vreau sa ii mai dau o sansa....si stiu ca ceea ce a facut nu a fost ceea ce si-a dorit neaparat....nu ii iau apararea pentru ca orice barbat inseala e constient ca face asta....e gresit dar stiu ca regreta din tot sufletul greseala asta....si stiu ca exista riscul sa o mai faca dar exista si posibilitatea sa invete din asta.....vreau sa mai fiu cu el dar nu stiu daca o sa pot sa uit...