A comunica

Psihologia cuplului

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

Si daca nu putem sa fim asa cum scrie in articol? Daca vrem sa fim asa, dar nu putem?

Raspunsuri (7)

catalin_ing

acum 15 ani

VA TREBUI SAFACEM UN MIC SACRIFICIU PENTRU SANATATEA NOASTRA MINTALA

comentarii utilizatori

acum 15 ani

am citit si eu o carte de genul acesta si am invatat multe si imi doresc sa fie mai multe persoane interesate de felul comunicarii.

comentarii utilizatori

acum 15 ani

AS DORI SA SE VORBEASCA MAI MULT DESPRE DEPRESIA UNEI PERSOANE CARE SUFERA DE UN HANDICA. CUM SA SE INTEGREZE INTR-O SOCIETATE CARE DE MULTE ORI E CRUDA.

ioana257

acum 15 ani

Am inteles din mes ca vrei sa se vb mai mult despre depresia pers cu handicap...mi-ar place sa spui mai exact la ce anume te referi...?sa inteleg ca o astfel de persoana a ajuns sa se automutileze ptr ca nu este acceptata in societate?daca este asa ,atat am de spus:nu se merita un astfel de gest ptr cineva care nu te accepta asa cum esti.Din punctul meu de vedere,viat este cruda oricum,de ce sa o facem si noi mai cruda?mi-ar place sa vb mai multe...chiar as avea ce sa-ti povestesc!

ioana257

acum 15 ani

LUMINITA ,scrie mail-ul tau si te contactez eu

comentarii utilizatori

acum 15 ani

buna ziua !va rog mult ajutati-ma !as vrea sa vb cu un psihiatru !

Armand158103

acum 14 ani

Nu ai nevoie de un psihiatru.
Ai nevoide un psiholog.

Dar sincer nu am inteles ce te apasa ? Nu poti detalia ?