Implantologia-posibilitatea unei a III-a dentitii

Proteze

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

Pentru a pune un dinte este nevoie de injectie?

Raspunsuri (6)

Elena991510

acum 16 ani

da, de anestezie locala, si nu e dureroasa;
daca vb cu medicul poate sare peste injectie ..

comentarii utilizatori

acum 16 ani

as dori sa-mi spuneti si mie cat ar costa fiecare -va multumesc anticipat

comentarii utilizatori

acum 15 ani

exista oare shansa sa platesc in rateo lucrare ..?

comentarii utilizatori

acum 15 ani

am talasemie minora iar medicii stomatologi refuza sa se ocupe de dantura mea?cui ma pot adresa?

comentarii utilizatori

acum 15 ani

as vrea sa stiu daca are rol negativ fumatul asupra implantuluio dentar

comentarii utilizatori

acum 15 ani

am facut 2 implanturi in anul 2006,iar acum s-au rupt.Cum este posibil?
Am mers la medic si mi-a scos cele 2 implanturi spunandu-mi ca nu se mai poate face nimik.adevarul este ca mancam numai pe aceste 2 implanturi ,nemaiac***a nimik in partea dreapta jos si foloseam numai partea stanga.daca garantia este de 10,15 ani cum de s-au rupt pupa aproape 3 ani?