Operație ruptură de ligamente încrucișate?

Proteza de genunchi

Postata de Utilizator11632846524 cu 2 ani in urma.

Salutare

La începutul lunii Iunie, jucând fotbal, am suferit un accident in urma căruia am fost diagnosticat cu ruptura de ligamente incrucisate.

Nu pot avea operația la stat pentru ca de câțiva ani buni locuiesc intr-o alta țara unde listele la spital de stat sunt interminabile, mai ales acum in pandemie.

Ma gândesc sa revin in țara, in București, și sa fac operația la privat. Ma puteți va rog ajuta cu sugestii? Unde recomandați și cam cât ar costa?

Mulțumesc
Catalin

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Afectiunile-genunchiului/ligamentele-si-tendoanele_1645