Durere genunchi?

Proteza de genunchi

Postata de bobo733 cu 5 ani in urma.

Bună ziua .Acum ceva vreme mi-a fugit piciorul si am căzut si m-am lovit la genunchi.Am fost la doctor si mi-a dat o genunchiera si niste pastile,dar tot nu mi-a trecut . Acum imi trosneste si ma doare doar cand alerg,am impresia ca fuge intr-o parte Care ar putea fi problema?Multumesc

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-genunchiului/ce-afectiuni-pot-ascunde-durerile-de-genunchi_11316