Prostata marita

Prostatita

Postata de MembruMobileApp1501151362 cu 6 ani in urma.

Buna ziua de curand am facut un ecograf si prostata are dimensiuni 59/54/54 mm si vreau sa va antreb este o prostata marita am 37 de ani , cabd urinez nu ma ustura nu ma doare dar cate o data simt ca nu am terminat de urinat pe interiorul penisului simt un disconfort la ecograf mi sa mai descoperit la ambi rinichi nisip va multumesc

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-prostatei/principalele-afectiuni-ale-prostatei_16080