Mama mea ia Vessel Due cate o pastila dimineata si seara de peste 3 ani. E grav daca inceteaza?

Profilaxie accident vascular

Postata de Utilizator21612938994 cu 3 ani in urma.

Are 89 de ani si nicio problema deosebita. Mai ia si Detralex pentru circulatie venoasa, cate doua pe zi. Nu e prea mult?

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Diverse/administrarea-medicamentelor-fara-prescriptie-medicala_8929

Utilizator21612938994

acum 3 ani

La orice medic am fost, atitudinea era aceeasi: "Ce medicamente luati in prezent? Luati-le in continuare!" Ani si ani la rand...