tuse

Prim ajutor

Postata de trix28p cu 10 ani in urma.

buna ziua!am de mult timp tuse dimineata timp de 15 minute,imi vine si sa vomit cateodata dar nu vomit.am facut radiografie la plamani nu mi-au gasit nimik.nu fumez si nu beau in exces.daca cineva ma poate lamuri sau sa-mi dea un raspuns va multumesc mult

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Tusea poate persista mai multe luni dupa o viroza respiratorie ( daca este si cazul dumnevoastra). De asemenea, poate fi consecinta unui reflux gastroesofagian.
Este bine sa consultati medicul pneumolog pentru o evaluare adecvata.