Sunt Virgina?

Prim ajutor

Postata de Doina..... cu 10 ani in urma.

Buna ziua.
NU am facut dragagoste cu prietenul meu dar, in timp ce stam la intilnire la el acasa sau la mine sa jucat putin cu pasarica mea, nu si-a bagat degetul in ea dae pur si simplu o atingea si simteam un fel de fiori in mine. NU e nimic grav sint virgina.

Raspunsuri (4)

ana

acum 10 ani

da esti

Doina

acum 10 ani

?????????

ion petre

acum 8 ani

da ba proasto de excitai , tu de ce nu te-ai jucat cu cocoselul lui dulceacrisor?

ema

acum 7 ani

esti virgina nu te stresa