probleme erectie?

Prim ajutor

Postata de Utilizator11641159341 cu 2 ani in urma.

Buna seara , am o problemă destul de gravă cred si nu stiu ce să fac sau daca este o problemă la mine sau nu , vreau un sfat..
in timpului actului sexual nu am o erectie cum ar trebui este destul de scazuta si nu reusesc sa duc pana la sfarsit actul sexual , am incercat cu diferite pers si acelasi rezultat , ar fi o problema cauza masturbarii? ce ar trebui sa fac , dati-mi un sfar un tratament.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/tulburari-de-erectie_686