Problema Coloana sacrala

Prim ajutor

Postata de DELPIEROJUVENTUS cu 12 ani in urma.

Buna...AM o problema la coloana sacrala...de ceva vreme mi s-a facut o punga de puroi la baza coloanei..Am spart-o si de atunci imi tot curge un lichid galben si lipicios...ce ar putea fi?Este grav?.....

Va Multumesc

Raspunsuri (1)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Mergi la consultul medical.la medicul de familie, iar d-sa te va trimite la sau nu la un chirurg sau neurochirurg.. Nu este de neglijat Prin faptul ca a-ti actionat empiric, pot apare complicatii nedorite.