Frunte umflata?

Prim ajutor

Postata de MembruMobileApp1496591528 cu 6 ani in urma.

Buna ziua..am fost la plaja si am stat in soare cam vreo 3 ore si a 2 a zi mi s a umflat toata fruntea si a coborat spre nas..tin sa precizez ca am si fata toata rosie in multe parti...am fost la farmacie si mi a dat bepanthen sensiderm..este bun de ceva?cam in cat timp o sa mi se desumfle fruntea si nasul ca sunt de vreo 2 zile asa..Multumesc

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ingrijirea-pielii/efectele-nocive-ale-soarelui_10296