fistula perianala

Prim ajutor

Postata de cori73 cu 13 ani in urma.

Mierea de Manuka ar putea fii un remediu pt fistula perianala? am incercat cu mai multe antibiotice dar fara rezultat.Am implinit 5ani de cand o suport(de frica operatiei).Poate stie cineva vreun remediu naturist sau tratament care sa nu impuna operatia.Va multumesc.

Raspunsuri (5)

octavian

acum 13 ani

nu este alta solutie decit operatia si eu am incercat cu de toate dar numai cu operatie am rezolvat problema si ii bine acuma asa ca dute la un chirurg

cori73

acum 13 ani

poti sa ma ajuti cu niste informatii? unde te-ai operat?un nume de dr,recuperarea a fost usoara?

MYSHY

acum 10 ani

V-ASI ramane indatorat in cazul unei recomandari de medic chirurg,specialist in domeniul proctologiei! Multumesc!

Olimpia

acum 11 ani

draga mea,mergi la dr Sorin Andrei la Mediproct Bucuresti,este cel care te poate ajuta i jumatate de ora.eu,la fel ca si tine am amanat 4 ani,sa stii ca nu merita,trebuie sa ajungi la el

sami timofte

acum 8 ani

cat costa operatia de fistula perianala,adica cat se da la doctor.