E nevralgie?

Prim ajutor Nevralgie

Postata de Utilizator11616875348 cu 3 ani in urma.

Am o durere de 3 ani in zona omoplat partea dreapta, coaste si imi vine in fata in piept si san...miam făcut Rmn 2 si o grămadă de analize si multi medici. Diagnostic nevralgie intercostala dar nu ma lasa durere cu nici un medicament si ulterior antidepresive putin mai bine însă durerea e tot acolo. Ce ar putea fi?

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Neuropatii/nevralgia-intercostala_10722

Utilizator11644942663

acum 2 ani

Eu am o durere în omoplat drept de peste 10 ani. Ați găsit un tratament eficace?Ați avut și zona Zoster? M-am saturat de durerile astea zilnice.