Capul pieptului

Prim ajutor

Postata de victoritabarna cu 10 ani in urma.

Buna ! :) Nu stiu sigur in ce categorie as putea sa bag asta . Am o mica problem a , de ceva timp , adica de ceva timp bun , ma trezesc dimineata cu dureri in capul pieptului , nu stiu din ce cauza , am lasat asa un timp si am vazut ca conitnua sa doar si nu stiu de ce . Nu sunt doar dimineata , e asa un timp scurt cand simt ca ma apasa ceva acolo , e un fel de durere exterioara. Si uneori e si o durere interioara , care nu ma lasa sa respir normal , ci respir mai greu. M-ati putea ajuta ? Va rog ! Multumesc !

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Simptomele descrise nu sunt specifice unei anumite afectiuni , motiv pentru care este recomandat sa consultati medicul de familie sau internist pentru evaluare.