Cabinat dermatologic Bucuresti

Prim ajutor

Postata de MiheaAlbu cu 10 ani in urma.

Buna ziua.Am 19 ani si vreau sa consult un dermatolog cu privire la cateva probleme, printre care acneea si inceputul de calvitie.
Imi poate recomanda cineva un cabinet dermatologic OK in Bucuresti cu preturi rezonabile ? Si aici ma refer ca nu vreau sa dau 100-150 RON pe o consultatie si inca alte cateva sute pe tratament.
Va multumesc, o zi buna!

Raspunsuri (2)

Nico

acum 9 ani

Caut-o pe d-na doctor Cecilia Thomescu. Am uitat de la ce spital vine, eu sunt din Campina si vine o data sau de doua ori pe luna la noi. Am fost cu baiatul meu la dansa pentru acnee si am fost foarte multumita, numai ca tratamentul a fost destul de costisitor (produse aven, exista o crema foarte buna Maskrym)

Elena

acum 8 ani

Salutare! Am si eu o intrebare - spitalul la care o pot gasi pe domana doctor este unul de stat, corect? Ceea e inseamna ca pentru o consultatie este nevoie de trimitere de la medicul de familie?