buza

Prim ajutor

Postata de DanteAlighieri cu 13 ani in urma.

de cativa ani imi sug buza zilnic. as vrea sa stiu ce probleme as avea din cauza acestui obicei, va rog

Raspunsuri (2)

Medic Epuran

acum 13 ani

Acest obicei este un simplu tic nervos (personal nu cred ca acest tic să poată genera eventuale probleme)

Dr. Emil Otesteanu

acum 13 ani

In cadrul starilor de distonie neurovegetativa , pot apare diverse asa zise " ticuri nervoase " ca si la d-ta. mergi la un consult la medicul neuropsihiatru din Policlinica sau Spital . Sanatate