bunica mea

Prim ajutor

Postata de alyofficiall cu 10 ani in urma.

Bunica mea are o problema de sanatate ii intra un aer pe gura si o ineaca parca o strange de gat unde ma pot adresa la ce specialitate stiind ca ea are probleme cu inima si mai are si BOC Sau ce tratament pot sa ii administrez

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este indicat sa fie evaluata de catre medicul internist ( sau cardiolog) curant.