Buna ziua am si eu o problema cu o dermatita seboreica am facut si analize si miau esit bune ?

Prim ajutor Dermatita seboreica

Postata de Utilizator21590130583 cu 3 ani in urma.

Si ca tratament mia dat diprosal si sampon selsu blue . va rog frumos spunetimi si mie daca se poate ce tratament se mai recomanda pentru dermatita seboreica si am ca un cuibar de matreata in crestetul capului .va rog sa ma ajutati !!!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Dermatita/cum-se-trateaza-dermatita-seboreicai_1343