am cancer?

Prim ajutor

Postata de mihaela01 cu 11 ani in urma.

fumez de 5 luni si am observat ca dupa ceva timp am un nod in gat si ma doare urechea si gatul...simt gatul uscat si azi dimineata am vazut ca in sputa era un pic de sange.am cancer in gat?

Raspunsuri (4)

Sandru Ionel

acum 11 ani

Trebuie sa mergi la un medic specialist pentru diagnostic. Iti recomand zeolitul lichid pentru detoxifiere si pentru prevenirea oricarei afectiuni grave. Multa sanatate!

Alina Daniela3

acum 11 ani

Ce detoxofoere? Lasa-le azi caci maine va fi mai greu si ai grav!

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Nu este cazul sa va ganditi direct la cancer!
Adresati-va , pentru inceput, unui medic ORL-ist care sa va examineze si sa poata aprecia daca sursa sangerarii este din sfera ORL. Ulterior, daca se infirma, consultati un medic pneumolog.

mihaela01

acum 11 ani

multumesc frumos