spray nazal

Preventia gripei

Postata de Marina Gancearuc cu un an in urma.

Bună ziua,ajutatima va rog cu un sfat,Sunt insarcinata 31 saptamini si acum 11 luni in urma racisem foarte tare in cit,stau cu nasul permanent infundat fara sprai nazal nu pot sa fac nimic zi si noapte trebuie sami dau in nas ca sa pot respira,cum pot face fata acestui caz.multumesc

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Nasul-si-sinusurile/spray-urile-nazale-dau-sau-nu-dependentai_13609