Buna ziua ! Poate cineva sa mi spuna daca diverticulul de vezică se poate opera laparoscopic?

Prevenirea infectiei vezicii urinare

Postata de georgetaignat cu 7 ani in urma.

Am fost diagnosticata cu diverticul vezical si ma inereseaza daca diverticulul de vezică se poate opera laparoscopic?

Raspunsuri (1)

Utilizator11560371819

acum 4 ani

Da , dar depinde de zona . Eu am 19 ani și la 17 ani am fost operata , datorită faptului ca era poziționat diferit fata de ce apărea la cistoscopie au decis sa ma opereze normal